KıvırcıkMarket.com girişimci, kıvırcık saçlı, üç kadın, Pınar, Özge ve Çiğdem tarafından, DMR Yazılım İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi'nin kanatları altında kurulmuştur. DMR Yazılım İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, 15 Yılı aşkın tecrübeli yöneticilerimizle faaliyet gösterdiğimiz pazarlarda, iş ortaklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak, güvenilir ve kaliteli hizmet ile müşterilerimizin memnuniyetini arttırmayı amaçlayan bir Bilişim ve Dış Ticaret firmasıdır.

 

Önce, Türkiye'nin ilk dalgalı ve kıvırcık saçlara özel bilgilendirme yazıları yayınlayan, üyeleriyle forumda bu konuları konuşabilen ve üyelerin birbirlerine yardımcı olabilecekleri bir ortam hazırlayan bir websitesi kurduk. Sonra, kıvırcık saçlara özel uluslararası tanınmış markaların ürünlerinin Türkiye'de bulunmaması sitemlerinizi dikkate alıp, birbirinden özel markayı Kıvırcık Market ile Türkiye pazarına sokup, hizmetinize sunduk.

 

Kıvırcık saç bakımı ve ürünleri hakkındaki tecrübelerimizi ve hizmetlerimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kıvırcık veya dalgalı saçlarınızın ihtiyacı olan her türlü ürünü ve aksesuarı tek bir yerden, kivircikmarket.com'dan, temin edebileceğiniz kapsamlı bir alışveriş hizmeti sunmayı hedefliyoruz.