Sık Sorulan Sorular

Siteye nasıl üye olabilirim?


1- Anasayfada, en sağ üst köşedeki yuvarlak ikonun yanındaki "Giriş Yap" yazısına tıklayarak üye giriş sayfamıza ulaşın. 2- "Bu siteye yeni misiniz? Kaydolun" yazısına tıkladığınızda açılan Üye Ol sayfasındaki bilgileri doldurup Üye Ol butonuna tıklayınız. 3- Kayıt olduğunuz e-posta adresinize gönderilen onay linkine tıklayıp üyelik işleminizi tamamlayınız.
Hesabıma giriş yapamıyorum.


Anasayfada, en sağ üst köşedeki yuvarlak ikonun yanındaki "Giriş Yap" yazısına tıklayarak üye giriş sayfamıza ulaşabilirsiniz. Sitemize Facebook veya Google hesabınız ile kayıt olduysanız ilgili butonlara tıklayınız, e-postanız ile kayıt olduysanız "E-postanız ile giriş yapın" butonuna tıklayıp e-postanız ve şifrenizi girerek giriş yapınız. Siteye girişiniz başarılı değil ise, bilgilerinizi kontrol ediniz. Bilgilerinizin doğruluğundan emin değilseniz Şifrenizi unuttunuz mu? yazısına tıklayarak yeni şifre oluşturma sürecini başlatınız. Yukarıda tarif edilen aşamaları denediğiniz halde hesabınıza ulaşamıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.
Ürünleriniz vegan mı?


Sitemizdeki markaların bazıları tamamen vegan olup, bazılarının ise vegan ürün seçenekleri mevcuttur. PETA gibi organizasyonlara kayıtlı olan markalara ait Vegan logoları, satış sayfamızda, ilgili ürünü açtığınızda, en altta Marka Bilgisi başlığı altındaki linke tıklanınca açılan marka sayfasındaki ana görselde mevcuttur. Tamamen Vegan olmayan markaların Vegan ürün bilgilerine, kendi web sitelerinden ulaşabilirsiniz.
Sitenizdeki markalar hayvanlar üzerinde test yapıyor mu?


Sitemizdeki markaların büyük çoğunluğu hayvanlar üzerinde test yapmamaktadır. Bazı markalar PETA gibi organizasyonlara kayıtlı olup ambalajarında Cruelty-Free logoları mevcuttur. Satış sayfamızda, ilgili ürünü açtığınızda, en altta Marka Bilgisi başlığı altındaki linke tıklanınca açılan marka sayfasındaki ana görselde, markanın sahip olduğu logoları görebilirsiniz. Logoya sahip olmayıp, hayvanlar üzerinde test yapmayan markaların bilgilerine, kendi web sitelerinden ulaşabilirsiniz.
Kapıda ödemeniz var mı?


Kapıda ödememiz mevcut değildir. Ödemelerinizi güvenli bir şekilde sitemiz üzerinden kredi kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.
Siparişimi nasıl iptal edebilirim?


Sadece, henüz kargoya verilmemiş siparişlerinizi iptal edebilirsiniz. Hesabınızın, Siparişlerim sayfasından ilgili siparişinizin durumunu görebilirsiniz ve kargoya verilmediyse iletişime geçerek iptal talep edebilirsiniz. Kargoya verilmiş siparişinizi ise, size ulaştıktan sonra, İade İşlemleri sayfasında tarif edilen koşullara uygun olacak şekilde iade edebilirsiniz.
Siparişimi nasıl takip edebilirim?


Sitemize üye girişi yaptıktan sonra, en sağ üst köşedeki yuvarlak profil ikonunun yanında ok işaretine tıklayınca gelen menüden, Siparişlerim seçeneğine tıklayarak sipariş geçmişinize ulaşıp ilgili siparişinizi görüntüleyebilirsiniz.
Siparişimi nasıl iade edebilirim?


Detaylı bilgi için İade İşlemleri sayfamıza başvurunuz.
Satıştaki ürünlerin hepsi Kıvırcık Kız Metodu'na uygun mu?


Ürünlerimizin büyük çoğunluğu KKM'ye uygundur, ancak uygun olmayan saç ürünleri de mevcuttur. Bu bilgiyi, ilgili ürünü açtığınızda ürün detaylarında "Kıvırcık Kız Metodu'na uygun mu?" başlığı altında görebilirsiniz. Aynı zamanda Market sayfamızdaki Filtre menüsünden sadece KKM Onaylı ürünleri de listeleyebilirsiniz.